BOSCH ÇAMASIR MAKİNESİ E 18 HATA KODU VERİYOR

BOSCH ÇAMASIR MAKİNESİ E 18 HATA KODU VERİYOR

Bosch çamaşır makinesinde e18 hata koduyla karşışıyorsanız bu cihazınızın su boşaltmadığı anlamına gelmektedir.Bosch çamaşır makinesi arıza servisi olarak Bosch teknil  Servisinden yardım almadan önce Bosch çamaşır makinelerinin genellikle sağ alt kısımda bulunan su boşaltma pompasının kapagının açılarak temizlenmesi gerekmektedir.İcerisinde yabancı cisimler varsa temizlenmelidir.Bosch çamaşır makinenizin su boşaltma pompası içerisinde herhangi bir cisim yoksa su boşaltma pompanız arızalanmıs olabilir düzce bosch teknik servisini arayarak teknik servis talebinde bulunuz.Uzman teknik servis teknislenlerimiz size sorun ve çamaşır makinesi arızası hakkında yeterli bilgiyi verecektir                                                                                                                                                   


Blog

Düzce Teknik Servis (duzceteknikservis) Düzce de yetkili bölge beyaz eşya teknik servisi.

Düzce teknik servis olarak 7/24 Düzce'de hizmetinizdeyiz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz Eşya Bakım, Onarım, Tadilat, Teknik Hizmet, Güleryüz, Müşteri Politikası ile her zaman yanınızdayız. Düzce Teknik Servisi (duzceteknikservis.com) güvenilir adresiniz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz eşlarınıza ilk günkü gibi titizlikle yaklaşır ve arızaların tespitinde her daim dikkatli davranır. Düzce Teknik Servis olarak bizim yegane politikamız öncelikle müşteri memnuniyetidir. O nedenle Düzce de yer alan Teknik Servislerin arasında en iyisi olmak için çalışmaktayız. Beyaz eşya Servisinde (Düzce Teknik Servis olarak) bu zamana kadar "Düzce Teknik Servis" alan adı ile hizmet vermekeyiz. Siz müşterilerimize her zaman ve 7/24 kaliteli hizmet vermekteyiz. Düzce Teknik Servis.